Hürses1
elektrik-faturalarinda-yeni-donem ekonomik-program-aciklandi- arac-sahipleri-dikkat--binlerce-trafik-cezasi -tokinin-24-indirim-kampanyasi-basliyor -350-bin-calisana-erken-emeklilik-mujdesi -kepenk-kapatan-esnaf-sayisi-yuzde-50-artti dogalgaz-ve-elektrige-bir-zam-daha-geliyor- kredi-karti-sahiplerini-sevindirecek-karar emeklilikte-yasa-takilanlar-dikkat1-ekimde- binlerce-kisi-bir-anda-issiz-kalabilir

EPDK’nın mayısta yaptığı düzenlemeyle elektrik sözleşmelerinde yeni bir döneme girildi. Abonelik süresi kısaldı. Ödenmemiş fatura için SMS atılacak

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 2019 yılı büyüme hedefini yüzde 2,3, enflasyon hedefini yüzde 15,9 olarak açıkladı.

Elektronik Denetleme Sistemi tarafından kesilen binlerce trafik cezası hazırlandı ve postaya veriliyor. Fotoğrafta gördükleriniz sadece bu cezalardan birkaçı..

TOKİ tarafından konut ve işyeri alıcılarına yönelik bu yıl ikincisi yapılacak yüzde 24 indirim kampanyası cuma günü başlıyor

Tehlikeli ve yıpratıcı işlerle uğraşanlara daha erken emeklilik hakkı tanınıyor. Aralarında maden işçileri, döküm işçileri, asker-polis ve gazetecilerin de olduğu işlerde

Döviz kurundaki hareketlilik esnafı vurdu. Temmuz ayında, geçen yılın aynı dönemine göre kepenk kapatan esnaf sayısı yüzde 50 artarken, bu yılın 8 aylık döneminde ise artış yüzde

Elektrik ve doğalgaza üst üste iki ay yapılan zammın ardından, bir zam daha yapılacağı öğrenildi.

Yargıtay; bankamatik, kredi kartı çalınır ya da zorla, tehditle alınır da kart sahibi 24 saat içinde bankaya bu durumu iletirse çekilen paranın bankaca sahibine iade edilmesi gerektiğine

Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT), uzun yıllardır ilk kez, Meclis’te çoğunluğa sahip partilerin ortak gündem konusu haline geldi. Milletvekili sayısı 302’ye ulaşan dört parti,

Koordinatörlüğünü CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın yaptığı Emek Büroları'nın “Ekonomik Kriz Notları ve Krizin Çalışma Yaşamına Etkileri” raporunda “binlerce

elektrik-faturalarinda-yeni-donem

Elektrik faturalarında yeni DÖNEM.

EPDK’nın mayısta yaptığı düzenlemeyle elektrik sözleşmelerinde yeni bir döneme girildi. Abonelik süresi kısaldı. Ödenmemiş fatura için SMS atılacak

ekonomik-program-aciklandi-

Ekonomik Program açıklandı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 2019 yılı büyüme hedefini yüzde 2,3, enflasyon hedefini yüzde 15,9 olarak açıkladı.

arac-sahipleri-dikkat--binlerce-trafik-cezasi

Araç sahipleri dikkat ! Binlerce trafik cezası..

Elektronik Denetleme Sistemi tarafından kesilen binlerce trafik cezası hazırlandı ve postaya veriliyor. Fotoğrafta gördükleriniz sadece bu cezalardan birkaçı..

-tokinin-24-indirim-kampanyasi-basliyor

TOKİ'nin %24 indirim kampanyası başlıyor

TOKİ tarafından konut ve işyeri alıcılarına yönelik bu yıl ikincisi yapılacak yüzde 24 indirim kampanyası cuma günü başlıyor

-350-bin-calisana-erken-emeklilik-mujdesi

350 bin çalışana erken emeklilik müjdesi!

Tehlikeli ve yıpratıcı işlerle uğraşanlara daha erken emeklilik hakkı tanınıyor. Aralarında maden işçileri, döküm işçileri, asker-polis ve gazetecilerin de olduğu işlerde çalışanlara sağlanan fiili hizmet süresi zammı ile erken emeklilik avantajından sağlık çalışanları da yararlanacak

-kepenk-kapatan-esnaf-sayisi-yuzde-50-artti

Kepenk kapatan esnaf sayısı yüzde 50 arttı!

Döviz kurundaki hareketlilik esnafı vurdu. Temmuz ayında, geçen yılın aynı dönemine göre kepenk kapatan esnaf sayısı yüzde 50 artarken, bu yılın 8 aylık döneminde ise artış yüzde 12 oldu.

dogalgaz-ve-elektrige-bir-zam-daha-geliyor-

Doğalgaz ve elektriğe bir zam daha geliyor!

Elektrik ve doğalgaza üst üste iki ay yapılan zammın ardından, bir zam daha yapılacağı öğrenildi.

kredi-karti-sahiplerini-sevindirecek-karar

Kredi kartı sahiplerini sevindirecek karar

Yargıtay; bankamatik, kredi kartı çalınır ya da zorla, tehditle alınır da kart sahibi 24 saat içinde bankaya bu durumu iletirse çekilen paranın bankaca sahibine iade edilmesi gerektiğine hükmetti.

emeklilikte-yasa-takilanlar-dikkat1-ekimde-

Emeklilikte yaşa takılanlar dikkat..1 Ekim'de !

Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT), uzun yıllardır ilk kez, Meclis’te çoğunluğa sahip partilerin ortak gündem konusu haline geldi. Milletvekili sayısı 302’ye ulaşan dört parti, emeklilikte yaşa takılanların sorununun çözülmesi için aynı noktada buluştu. Yüz binlerce kişinin gözü, 1 Ekim’de açılacak Meclis’e çevrildi.

binlerce-kisi-bir-anda-issiz-kalabilir

Binlerce kişi bir anda işsiz kalabilir

Koordinatörlüğünü CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın yaptığı Emek Büroları'nın “Ekonomik Kriz Notları ve Krizin Çalışma Yaşamına Etkileri” raporunda “binlerce işçinin bir anda işsiz kalma” ihtimalinin bulunduğu ifade edildi.

milyonlarca-calisanin-dikkatini-ceken-aciklama

Milyonlarca çalışanın dikkatini çeken açıklama

CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu düzenlediği basın toplantısında, hem asgari ücretlileri, hem kamu hem de özel sektörde çalışanların maaşları için "aylık enflasyon oranında zam" önerisi sundu.

elektrik-zammi-gorunenin-cok-otesinde

Elektrik zammı görünenin çok ötesinde

İki gün önce EPDK’nın yayımladığı yeni elektrik tarifelerini inceleyen Elektrik Mühendisleri Odası, yapılan zamlara ilişkin açıklama yaptı..

sigortali-anneye-devletten-7376-lira

Sigortalı anneye devletten 7376 lira!

Devlet yeni anne olanlara 4 farklı maddi destek sağlıyor. Doğum yardımı ile anneye ilk çocuk için 300, ikinci çocuk için 400, üçüncü ve sonraki çocuklarda 600 lira veriliyor.

bugun-yine-zamla-uyandik

Bugün yine zamla uyandık

Doğalgaz fiyatlarına konutlarda yüzde 9, sanayide yüzde 14 zam geldi. Elektrik fiyatlarına ise yüzde 15 zam yapıldı.

-almanyadan-kriz-yaratacak-karar--

Almanya’dan kriz yaratacak karar !

ABD ile Türkiye arasındaki gerilimle birlikte yumuşama belirtisi gösteren Ankara ile Berlin ilişkisinde gerilimi artıracak bir gelişme yaşandı.

ticaret-bakanindan-doviz-vurguncularina-gozdagi-

Ticaret Bakanı'ndan Döviz Vurguncularına Gözdağı !

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan,finansal piyasalardaki geçici dalgalanmaları fırsat bilen bazı spekülatörlerle ilgili "Gelişmeleri anlık takip ederek tedbirler almaya devam edeceğiz" dedi.

-savunma-sanayii-baskanligindan-tl-karari

Savunma Sanayii Başkanlığı'ndan TL kararı

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB), imzalanan sözleşmeler kapsamında dolar olarak verilen teminatların Türk Lirası’na çevrileceğini ve ilk defa imzalanacak sözleşmeler kapsamında verilecek olan teminatların Türk Lirası olarak belirleneceğini açıkladı.

emekli-maasi-ve-ikramiyesi-hesaplara-yatti-

Emekli maaşı ve ikramiyesi hesaplara yattı!

Ramazan bayramında emeklilere verilen ilk 1000 liralık ikramiyenin ardından milyonlarca emekli gözünü kulağını Kurban Bayramı öncesi yatacak olan ikramiye ve maaşlara çevirdi.

elektrik-faturalarinda-kademeli-fatura-basliyor

Elektrik faturalarında Kademeli fatura başlıyor

Elektrik fiyatlarında, konutlarda 1 Ekim’den itibaren elektrikte kademeli fiyatlandırmaya geçilecek. Peki bu yeni sistem nasıl çalışacak ?

sok-analiz-piyasalardaki-dusus-gecici

ŞOK analiz: ''Piyasalardaki düşüş geçici''

Serbest piyasada dolar 6 liranın altına düştü ama ekonomistler Türkiye için hala karanlık bir tablo çiziyor. Bloomberg'de yer alan analize göre bu rahatlama geçici.

YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
20 hit, 4 ziyaretçi, 5 ziyaret
Bu ay:
4012 hit, 975 ziyaretçi, 1173 ziyaret
Toplam:
915819 hit, 237542 ziyaretçi, 285098 ziyaret