Hürses1

27 CHP meclis üyeli Şişli'de CHP siz yıldönümü

09 Eylül 2019 Pazartesi 19:41
27-chp-meclis-uyeli-sislide-chp-siz-yildonumu

Şişli İlçesi'nde yüksek katılımla kutlanması beklenen Cumhuriyet Halk Partisi 96'ncı kuruluş yıldönümü, 27 meclis üyeli Belediye Başkanlığında Belediye Başkansız, İlçe Başkansız ve sadece 9 meclis üyesi ile yok denilecek kadar partili kutladı.


Savaş meydanlarinda kurulan, kökleri Müdafaa-i Hukuk'a, Kuvayi Milliye'ye dayanan kurtulusun ve kurulusun, demokrasi ve özgürlüklerin partisi, Ana muhalefet partisi Cumhuriyet Halk Partisi kurulusunun 96'nci yildönümünde Şişli'de Başkansız ve adeta CHP siz kutlandı.

Şişli'de Maçka Demokrasi Parkı'nda saat 10.00'da sadece bir kaç dakika süren ve çok az kişinin katılım sağladığı Cumhuriyet Halk Partisi'nin 96'ncı yıl kutlaması Şişli'de şok etkisi yarattı.Belediye Meclis üyelerinin sadece 27 sinin 9'u katıldı..


Doğan Kılıç, Nurettin Tan, Birol Akgüneş, Medet Çekemci, Erol Beyaztaş,  Güler Dağıdır, Hasan Ercan, Hacer Fakko ve Emin Vahap Şimşek harici hiç bir meclis üyesinin de katılmadığı bu çok önemli güne damgasını vuran yine Şişli'nin CHP'li Belediye Başkanı Muammer Keskin.Belediye Başkanı yok, ilçe başkanı katılmadı.

Şişli CHP  İlçe Başkan Yardımcısı Birsen Solak'ın açılış ve kapanış konuşmalarını yaptığı 96'ncı yılda CHP'li Belediye Başkanı Muammer Keskin ve CHP İlçe Başkanı Veli Çellik'in olmaması dikkat çekti.Haber okunma sayısı: 1733

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ