Hürses1
sislide-kiliclar-cekildi-keskin-sarigul-karsi-karsiya

Şişli’de kılıçlar çekildi! Keskin-Sarıgül karşı karşıya..

Muallakta olan Şişli Belediye Başkan adaylığı, Sarıgül'ün CHP'den istifasıyla daha da hareketlendi. Muammer Keskin'in CHP, Sarıgül'ün ise DSP'de aday olması Şişli'li seçmeni şaşkına çevirdi.

inonuden-chpnin-sisli-karari-sonrasi-ornek-davranis

İnönü'den CHP'nin 'Şişli' kararı sonrası örnek davranış

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, partisinin Şişli Belediye Başkan adayının belli olmasının ardından açıklama yaptı. İnönü'den örnek davranış: 'Keskin ve CHP için daha çok çalışacağız' dedi

sisli-belediyesinin-guclu-adaylarindan-hayri-inonu

Şişli Belediyesi'nin güçlü adaylarından Hayri İnönü..

Şişli Belediyesi Belediye Başkan adaylarından en güçlüsü olarak görülen mevcut Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Şişli Belediyesi’nde yaşananları Marquez’in Kırmızı Pazartesi romanına benzetti.

sisli-belediyesine-ayni-gun-iki-odul

ŞİŞLİ BELEDİYESİ’NE AYNI GÜN İKİ ÖDÜL

Şişli Belediyesi, toplumsal cinsiyet eşitliğini gözeterek imzaladığı toplu iş sözleşmesi ile Kamu İlişkileri kategorisinde Felis ödülünün sahibi olurken, İnsani Gelişme Vakfı’nın (İNGEV) İnsani Gelişmeler Raporuna dayanarak yaptığı değerlendirmede çevresel performans ve ulaşım endeksinde birincilik kazandı.

sisli-belediye-baskani-kim-0lacak

Şişli Belediye Başkanı Kim 0lacak?

Yaklaşan seçimlerde Şişli Belediye Başkanı kim olacak?

sislide-yuzme-bilmeyen-kalmayacak

Şişli’de yüzme bilmeyen kalmayacak

Şişli Belediyesi, tüm ilçe sakinlerine yüzme eğitimi verme hedefiyle Şişli Fulya Yüzme Havuzu Tesisleri’ni hizmete açtı.