Hürses1

O Ses Türkiye ve Fırat Karabulut

18 Ocak 2020 Cumartesi 15:45
o-ses-turkiye-ve-firat-karabulut

Müzik dünyasına ve zirveye adım adım yaklaşan genç sanatçı Fırat Karabulut, başta Karabulut ailesinin, sevenleri, hayranları ve dostlarının gurur kaynağı oldu.


Geçtiğimiz günlerde TV8 de devam eden O Ses Türkiye elemelerinde başarıyı yakalayan genç müzisyen Fırat Karabulut, proğram öncesi ailesi ve dostlarıyla birlikte katıldığı proğramda, gerek izleyenlerin, gerekse jüri üyelerinin ilgi odağı oldu.

Müzisyen bir aileden gelen Sivas- Zara'lı Fırat Karabulut, programa İzmit'ten katılmış olsada, ailesi İstanbul'da yaşamlarını sürdürmektedir.

Proğramın yapımcısı Acun Ilıcalı başta olmak üzere Program yöneticileri ve jüri üyeleri ünlü sanatçılar olunca genç sanatçıda sahne ve mikrofon tecrübeside olsa heyacanını saklayamadığı gözlendi.

Seda Sayan, Beyaz (Beyazıt Öztürk), Murat Boz ve Hadise'den büyük ilgi ve sempati gören genç sanatçı Fırat Karabulut, ünlü sanatçılar tarafından adeta paylaşılamaz oldu.

Seda Sayan'ın ısrarla ''beni seç'' önerisine karşı, Beyazıt Öztürk'ü tercih eden Fırat Karabulut kardeşimizi bizlerde kutluyor, başarılar diliyoruz.


Haberin etiketleri:

fırat karabulut, sivas, zara, oses, oses türkiye,


Haber okunma sayısı: 633

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER