Yeşilçam Film Yapım'dan sürpriz proje

27 Ağustos 2019 Salı 16:05
yesilcam-film-yapimdan-surpriz-proje

Yeşilçam Film Yapım tarafından çekimlerine önümüzdeki günlerde Kumburgaz'da başlayacak olan Aydınlık Uzak Değil adlı sinema filmi; kadına şiddet, uyuşturucu ile mücadele ve engellilerimizin mağduriyeti konularını işleyen toplumsal bir film..


Yakın arkadaş olan Yapımcı Cemil Kızılaslan ile sürpriz bir ünlünün birlikte rol aldığı ''Aydınlık Uzak Değil'’ filminin çekimleri geçtiğimiz gün start aldı.

Cemil Kızılaslan'ın hem yazıp hem de yöneteceği filmin hikâyesi, bu sezon 3 film birden çekeceğini açıklayan Cemil Kızılaslan ile Sinema ve Medya sektörünün önemli isimlerinden birine ait. Kumburgaz'da çekimleri yapılacak olan yapımda ayrıca Cemil Kızılaslan ‘Komser Kemal’ rolüyle yer alacak.

Filmin hikayesinden Tercüman Gazetesine kısaca söz eden Yapımcı Cemil Kızılaslan;  ''Son günlerde gündemi en çok meşkul eden ve üzen Kadına Şiddet, Engellilerimiz ve Uyuşturucu ile mücadele konularını da içine alan bir drama filmi olacak dedi. Film, hem insanları düşündürecek, hemde toplumsal bu önemli yarayada bir nebzede merhem olacak. Sette inanılmaz sürprizler var. Seyircimizle buluşacağımız günü şimdiden iple çekiyorum'' dedi.


 
Haber okunma sayısı: 1068

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER