Hürses1

Youtuber Gökçe Yıldırım, sevgilisini ve İrem Derici’yi ifşa etti

07 Ocak 2019 Pazartesi 12:46
youtuber-gokce-yildirim-sevgilisini-ve-irem-dericiyi-ifsa-etti

Dansçı sevgilisi Ataberk Özdene ile şarkıcı İrem Derici'nin çirkin videolarını yakalayan YouTuber Gökçe Yıldırım, telefonla bağlandığı canlı yayında Derici'nin Özdene'ye attığı aşk mesajlarını ifşa etti.


Ünlü YouTuber Gökçe Yıldırım, dün yayınladığı makyaj videosunda sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini İrem Derici'yle aldattığını iddia etti. Bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına telefonla bağlanan Yıldırım, Derici'nin sevgilisi Ataberk'e attığı aşk mesajlarını ifşa etti.

İREM VE ATABERK'İN AŞK MESAJLARINI İFŞA ETTİ

Canlı yayında yaşadığı zor dönemleri anlatan Gökçe Yıldırım, şunları söyledi: "Ben bütün yazışmaları gözümle gördüm hepsi bilgisayarımda zaten. Bu kadının kadına yaptığı şiddettir. Ataberk, İrem Derici'nin konserlerine istemeyerek gidiyordu sırf para kazanmak için. Ataberk'e İrem Derici'nin hareketlerini hep sorduğumda 'Ya o bir şeyler yapıyor ama ben takmıyorum' diyordu. İkisinin yazışmaları gerçekten çok kötüydü."

"LÜTFEN BANA GEL, BENİM OL"


Sunucuların 'Yazışmalarda ne gördün?' sorusu üzerine açıklamalarına devan eden YouTuber, "Bunu söylemeyi çok doğru bulmuyorum açıkçası çünkü iki insanın arasında geçen bir diyalog. Mesajları okuduğumda bir kadın olarak yerin dibine  girdim. Şöyle şeyler vardı; 'Ben sana çok aşığım, ben sana ölüyorum, lütfen bana gel, benim ol' gibi sürekli gelen mesajlar. Ataberk ise bu mesajlara 'Lütfen kendinle kal, biraz bize zaman ver, bekle.' cevabını vermiş. Derici ise 'Hayır beklemiyorum, olmayacak bu ancak bizi soğutur' gibi ifadelerle cevap vardı. Gerçekten çok uğraştı." dedi.

"SEVGİLİM BENİ İREM DERİCİ'YLE ALDATTI"


Çektiği makyaj videolarıyla tanınan Gökçe Yıldırım, eski sevgilisi Ataberk Özdene'nin kendisini İrem Derici ile aldattığını bunu da kendi kişisel bilgisayarındaki video ve mesajlardan öğrendiğini söyledi. Yaşadığı olaylardan dolayı insanlıktan utandığını söyleyen Yıldırım, "Bir  ilişki varken yeni bir ilişkiye başlandı ve bunu karşı taraf (İrem Derici) başlattı, adımı o attı. Aylarca çok uğraştı. Hiçbir şekilde dikkate almıyorduk ama vazgeçmedi. Sonuç olarak da amacına ulaştı. İnsanlıktan utandım ve gerçekten iğrenç şeyler görmek zorunda kaldım. Biten ayrılıktan dolayı Allah'ıma şükrediyorum. Bir gün kendi bilgisayarımı açtım ve bilgisayarımda o kişinin (İrem Derici) oturumu açıktı. Her kadında bunu merak eder ve bakar sonuçta ortada bir ihanet var. Ben orada tüm yazışmaları, iğrenç videoları falan her şeyi gördüm ve olayı anladım." dedi.

YENİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Öte yandan yeni sevgilisiyle bir alışveriş merkezinde görüntülenen İrem Derici, ilişkisi hakkında konuşmaktan çekinerek sadece "2019'un herkese hayırlı olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

 

Haberin etiketleri:

iremderici, youtuber


Haber okunma sayısı: 1206

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER