ordu-mesudiye-gazetesi-31-yasinda medyanin-duayenlerinden-ortak-yayin-karari ubbden-10-aralik-insan-haklari-gunu-mesaji ingilizlere-dijital-televizyonculugu-anlatacak dijital-televizyonculugun-turkiyede1-numarasi baskan-baraktan-ogretmenler-gunu-mesaji- aydinlik-uzak-degil-film-tanitimi-27-kasimda ubb-baskani-barakin-29-ekim-mesaji uyduruldu-muhalefet-pesine-takildi-dunyanin-haberi-yok ubb-baskani-barakin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji

1991 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin her ili ve 12 ayrı ülke de aboneleri bulunan Ordu Mesudiye Gazetesi, 30’uncu yılı geride bırakarak 31 yaşına girdi. Yerel bir gazetenin 31’inci

Yeni Nesil televizyonculuğun duayeni Kanal 34 ve Sivas'ın televizyonu Kanal 58 ortaklığa imza attılar

UBB Genel Başkanı Y.Deniz Barak, 10 Aralık İnsan Hakları Günü Mesajı nedeniyle mesaj yayınladı

Uluslararası Dijital Medya Derneği ve İstanbul Medya Grup Başkanı Adil Koçalan 17 Aralık’ta İngiltere’ye gidiyor.

Bir adam düşünün, hemen hemen her gecesi ödül almakla geçsin. Var mı böyle bir adam? Evet var. İster misiniz İstanbul; ödül almakta rekor sahibi olan bu adamla tarihe geçsin? Olur mu

Ulusal Basın Birliği (UBB) Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Yıldıray Deniz Barak, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında "Öğretmenlerimiz, kutsal bir vazifenin

Yeşilçam Film Yapım Prodüksiyon'un Yapımcılığını üstlendiği ''Aydınlık Uzak Değil'' sinema filmi çekimlerinin iç hazırlık aşamasında olduğunu ve filmin konusu, tanıtımının

Ulusal Basın Birliği Başkanı Yıldıray Deniz Barak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İktidardaki siyasetçiler 2014 yılında hiçbir açıklama yapmadan 21 Ekim’i “Dünya Gazeteciler Günü” diye aniden kutlamaya başladı. Bugün bazı muhalefet temsilcileri de kutlama

Ulusal Basın Birliği Başkanı Gazeteci-Yazar Yıldıray Deniz Barak, '30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99'uncu yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

ordu-mesudiye-gazetesi-31-yasinda

Ordu Mesudiye Gazetesi 31 yaşında

1991 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin her ili ve 12 ayrı ülke de aboneleri bulunan Ordu Mesudiye Gazetesi, 30’uncu yılı geride bırakarak 31 yaşına girdi. Yerel bir gazetenin 31’inci yayın yılına ulaşabilmesinin, Ordu yöresi insanlarının yerel basınına sahip çıktıklarının çok önemli bir göstergesi olduğunu belirten Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt, “Aksi taktirde bu gazete ve Ordu’nun diğer yerel basını varlıklarını sürdüremezdi” diyerek, ayrıca 81 ilin tamamında yaşayan herkesi, kendi yöresinin yerel basınına destek olmaya davet etti.

medyanin-duayenlerinden-ortak-yayin-karari

Medyanın duayenlerinden ortak yayın kararı..

Yeni Nesil televizyonculuğun duayeni Kanal 34 ve Sivas'ın televizyonu Kanal 58 ortaklığa imza attılar

ubbden-10-aralik-insan-haklari-gunu-mesaji

UBB'den 10 Aralık İnsan Hakları Günü Mesajı

UBB Genel Başkanı Y.Deniz Barak, 10 Aralık İnsan Hakları Günü Mesajı nedeniyle mesaj yayınladı

ingilizlere-dijital-televizyonculugu-anlatacak

İngilizlere dijital televizyonculuğu anlatacak

Uluslararası Dijital Medya Derneği ve İstanbul Medya Grup Başkanı Adil Koçalan 17 Aralık’ta İngiltere’ye gidiyor.

dijital-televizyonculugun-turkiyede1-numarasi

Dijital Televizyonculuğun Türkiye'de1 Numarası

Bir adam düşünün, hemen hemen her gecesi ödül almakla geçsin. Var mı böyle bir adam? Evet var. İster misiniz İstanbul; ödül almakta rekor sahibi olan bu adamla tarihe geçsin? Olur mu olur, neden olmasın?

baskan-baraktan-ogretmenler-gunu-mesaji-

Başkan Barak’tan Öğretmenler Günü mesajı

Ulusal Basın Birliği (UBB) Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Yıldıray Deniz Barak, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında "Öğretmenlerimiz, kutsal bir vazifenin ana temsilcileridir." dedi.

aydinlik-uzak-degil-film-tanitimi-27-kasimda

'Aydınlık Uzak Değil" Film tanıtımı 27 Kasım'da

Yeşilçam Film Yapım Prodüksiyon'un Yapımcılığını üstlendiği ''Aydınlık Uzak Değil'' sinema filmi çekimlerinin iç hazırlık aşamasında olduğunu ve filmin konusu, tanıtımının ise 27 Kasım'da yapılacağı açıklandı.

ubb-baskani-barakin-29-ekim-mesaji

UBB Başkanı Barak'ın 29 Ekim mesajı

Ulusal Basın Birliği Başkanı Yıldıray Deniz Barak, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

uyduruldu-muhalefet-pesine-takildi-dunyanin-haberi-yok

Uyduruldu, muhalefet peşine takıldı, dünyanın haberi yok

İktidardaki siyasetçiler 2014 yılında hiçbir açıklama yapmadan 21 Ekim’i “Dünya Gazeteciler Günü” diye aniden kutlamaya başladı. Bugün bazı muhalefet temsilcileri de kutlama mesajları yayımladı. Ama ’21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü dünya bilmiyor, Türkiye’deki gazeteciler ise bu tarihin “sırrına” dair siyasetçilerden açıklama bekliyor.

ubb-baskani-barakin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji

UBB Başkanı Barak'ın '30 Ağustos Zafer Bayramı' mesajı

Ulusal Basın Birliği Başkanı Gazeteci-Yazar Yıldıray Deniz Barak, '30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 99'uncu yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

gulgun-feymandan-talibana-tepki-istifasi-

Gülgün Feyman'dan Taliban'a tepki istifası !

Gülgün Feyman Taliban'a destek veren Cumhuriyet Kadınları Derneği'nden istifa etti.

halkin-ayaklanmasi--basligina-sorusturma

''Halkın ayaklanması.. '' başlığına soruşturma

Ekşi Sözlük’te yer alan “halkın ayaklanması için daha ne olması gerekiyor” başlıklı içerik hakkında soruşturma başlatıldı.

mansur-yavas-hakkinda-sorusturma-mi-baslatildi

Mansur Yavaş hakkında soruşturma mı başlatıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın görevini kötüye kullandığı gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılması için inceleme yapılmasına onay verdiği iddia edilmişti. Ankara Büyükşehir Belediyesi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Mansur Yavaş hakkında soruşturma izni verdiği haberleriyle ilgili açıklama yaptı, haberin yalan olduğu belirtildi.

tgs-ve-ubb---rtuk-baskani-suc-isliyor

TGS ve UBB : RTÜK Başkanı suç işliyor

Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS), RTÜK’ün yayıncılara yolladığı ‘uyarı mektubu’na “Yangını söndürmek yerine sansürlemek peşinde koşmanın kimseye faydası yoktur” tepkisini gösterdi. Ulusal Basın Birliği (UBB) Gazeteci Y.Deniz Barak ise TGS'nin bu kararını sonuna kadar desteklediklerini açıkladı.

zazaca-yayin-yapan-zaza-tv-test-yayinda

Zazaca yayın yapan Zaza TV TEST yayında..

Türkiye’nin tarafsız, doğru habere ihtiyacının sürekli arttığı bir dönemde Sosyal medyadan uydu yayını ve yazılı medyada yerini alan Zazaların artık Zaza TV'si ve Zaza Gazetesi var.

yandas-medya-ozisik-kardesleri-kovdu

Yandaş medya Özışık kardeşleri kovdu

Sedat Peker'in sosyal medya paylaşımları sonrasında, İçişleri Bakanı Soylu'nun haklarında suç duyurusunda bulunduğu Hadi ve Süleyman Özışık kardeşlere bir darbe de "yandaş medyadan" geldi. Özışık kardeşler çalıştıkları kurumlardan kovuldular.

ubb-baskani-barakin-19-mayis-kutlama-mesaji

UBB Başkanı Barak'ın 19 Mayıs Kutlama Mesajı

Ulusal Basın Birliği Genel Başkanı ve Tercüman, Son Havadis, GünaydınTV Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Yıldıray Deniz Barak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

baskan-baraktan-23-nisan-mesaji-guzel-gunler-gorecegiz

Başkan Barak'tan 23 Nisan mesajı: Güzel günler göreceğiz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Ulusal Basın Birliği Başkanı Yıldıray Deniz Barak, çocuklara “Şartlar ne olursa olsun, coşkunuzu, neşenizi ve umudunuzu asla kaybetmeyin. Ben inanıyorum ki güzel günler çok yakın” diye seslendi.

cnn-turk-o-haberi-yeniden-ortaya-cikardi

CNN Türk, o haberi yeniden ‘ortaya çıkardı'

CNN Türk, 4 Şubat’ta ortaya çıkan ve bir suçlunun polise rüşvet teklif ettiği anlara ilişkin ses kayıtlarının bulunduğu haberi, yeniden ‘ortaya çıkardı’. Kanalın İstihbarat Şefi Nihat Uludağ, canlı yayında olayı büyük bir heyecanla ‘özel haber’ olarak duyurdu.

ubbden-polis-haftasi-ve-10-nisan-polis-gunu-mesaji

UBB'den Polis Haftası ve 10 Nisan Polis Günü Mesajı

Ulusal Basın Birliği Genel Başkanı Gazeteci Y.Deniz Barak; polis haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.