AKİT KENDİ PİŞİRDİ KENDİ YEDİ !

29 Ağustos 2012 Çarşamba 18:10
akit-kendi-pisirdi-kendi-yedi-

Geçtiğimiz günlerde başlatılan bir imza kampanyasına iki PKK'lı ile Kaos GL'linin imzasını ekleyenin Akit gazetesinin haber sitesi Habervaktim'in müdürü olduğu ortaya çıktı. Olayı daha da ilginç hale getiren ise Akit'in sitesinin '' Teröristler de imza attı'' başlığıyla haberleştirmesi oldu.

Geçtiğimiz günlerde başlatılan bir imza kampanyasına iki PKK’lı ile Kaos GL imzalarını Akit gazetesinin haber sitesi Habervaktim’in müdürünün eklediği ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre; Akit'in internet sitesi habervaktim.com, daha çok islami kesimdekilerin katıldığı “Adalet Talebimiz Var İnisiyatifi” adı altında başlatılan imza kampanyasına önce sahte imzalar eklemiş ve ardından da bu imzaları  “Teröristler de imza attı” başlığıyla haberleştirmiş.
 
'Kendin pişir kendin ye' dedirten skandal,  imza kampanyasına öncülük eden Mazlum-Der eski Genel Başkanı Dr. Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun bilgisayar mühendisi bir arkadaşına söz konusu iki PKK’lının ve Okşan Özok’un metinde yer alan imzalarını araştırmasını söylemesiyle ortaya çıktı.
 
Yapılan araştırmada, söz konusu imzaların metne eklendiği bilgisayarın IP numarasının habervaktim.com Genel Yayın Yönetmeni Fatih Akkaya’ya ait olduğu tesbit edildi. İmzaların yollandığı Akkaya’ya ait e-posta adresi habervaktim.com sitesinin künyesinde de yer alıyor.
 
Habervaktim.com sitesi, PKK’lı olduğunu öne sürdüğü Furkan Şırnak, Şoreş Kandil ve Okşan Özok adlı Kaos GL Dergisi çalışanlarının imzaladığını iddia etmiş ve bu iddiasını “Teröristler de imza attı” başlığıyla haberleştirmişti.Haber okunma sayısı: 1039

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
501 hit, 129 ziyaretçi, 144 ziyaret
Bu ay:
2603 hit, 732 ziyaretçi, 812 ziyaret
Toplam:
968761 hit, 251702 ziyaretçi, 302335 ziyaret