Hürses1

AVENDER'e bir ödülde gazetecilerden..

07 Mayıs 2020 Perşembe 19:39
avendere-bir-odulde-gazetecilerden

TBB yönetim kurulu bu yıl düzenlenecek olan Yılın enleri öncesi çalışmalarından dolayı Avcılar Engelliler Derneğine (AVENDER)bir başarı plaketi verdi. Plaketi Başkan Ahmet Vardar'a TBB Yönetiminden Gazeteci Sadık Severcan takdim etti.


Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Türkiye Basın Birliği (TBB) yılın enleri öncesi çalışmalarından ve başarısından dolayı Avcılar Engelliler Derneğine (AVENDER) plaket verildi.

Plaketi AVENDER Başkanı Ahmet Vardar'a Son Havadis Gazetesi Haber Koordinatörü ve TBB Yönetim Kurulundan Gazeteci Sadık Severcan takdim etti.AVENDER Kurucu Başkanı Vardar; Derneğin altı yıldır başkanlığını sürdürdüğünü dile getirerek "gece gündüz demeden engelli vatandaşlarımıza hizmete koştuk. Engelli olarak yaptığım hizmetlerden gurur duyuyorum. Avcılar ilçemiz haricinde Beylikdüzü, Esenyurt ve Küçükçekmece  ilçelerindeki yardıma ihtiyacı olan engelli yurtaşlarımıza da yardım ulaştırıyoruz. Yardımlarımıza desteği olan yardımseverleri kutluyorum." dedi 

Başkan Vardar; ''Türkiye Basın Birliği'nin bizi ve derneğimizi bu ödüle layık görmeleri gururunu ve onurunu yaşamakta olduğunu vurguladı.                 
                                
Görevini  en iyi şekilde ve amacının gereği gibi hizmet eden 500'ün üzerinde engeli aracı dağıtan, 1000 aileye de  gıda ve giyim yardımıyla birlikte, başkaca ihtiyaclarını karşılıyan AVANDER başkanı Ahmet VARDAR ı kamu oyu  önüne bu ödüle lyık görülmesi Engelliler tarafından sevinçle karşılandı.  AVENDER'in çalışma ve aktivitelerinden gözlemlediklerimiz;  Covit19 virüsünde dur durak demeyip ölümü göze alıp engellilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.
Haber okunma sayısı: 4111

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
620 hit, 262 ziyaretçi, 283 ziyaret
Bu ay:
1826 hit, 651 ziyaretçi, 713 ziyaret
Toplam:
942048 hit, 244723 ziyaretçi, 294072 ziyaret