Esenyurt İYİ Parti'ye TBB ziyareti

31 Mayıs 2019 Cuma 17:58
esenyurt-iyi-partiye-tbb-ziyareti-

TBB Genel Başkanı Yıldıray Deniz Barak, Esenyurt İYİ Parti İlçe Başkanı Hakan Akkuş'u ziyaret etti.Türkiye Basın Birliği Genel Başkanı Yıldıray D.Barak, İYİ Parti Esenyurt İlçe Başkanı Hakan Akkuş'u makamında ziyaret etti. Ziyarete Yönetim Kurulundan Şerafettin Oktar ve Ekrem Sapmaz ile gelen Başkan Barak, İYİ Parti Esenyurt İlçe Başkanı Hakan Akkuş ile seçim ve gelişen gündem ile ilgili istişarede bulundu.

İlçe Başkanı Akkuş, İstanbul’un en önemli ve gelişen ilçelerinden birisi olan Esenyurt'un en göze çarpan sorunun ise trafik ve ulaşım olduğunu söyledi.

Başkan Hakan Akkuş, “Ben Esenyurt'u çok seviyorum. Her şeyi çok güzel, trafik ve ulaşım problemi de olmasa…” diye konuştu.

Gençler arasındaki madde kullanımının fazla olması konusunda duyduğu rahatsızlığı dile getiren Akkuş, “Esenyurt'ta böyle madde kullanımının fazla olduğu belli başlı sokaklar var. Bunlarla yakından ilgilenmemiz gerekiyor, bunuda gerekli kamu kurum ve kuruluşları ile istişare ediyoruz.'' dedi
Vatandaşların sorunlarıyla sadece Kaymakamlık, Belediye, Emniyet gibi kamu kurum ve kuruluşlarının değil, siyasilerinde,  birebir ilgilenmesi gerektiğinin bilincinde olduğunu belirten İYİ Parti İlçe Başkanı Hakan Akkuş “Biz Esenyurt'ta yaşayanlar olarak üzerimize düşeni yapmak ve vatandaşımızın ihtiyacı olduğu her daim bize ulaşır, şikayetlerini ve önerilerini bizlerle paylaşır; bizler de elimizden geldiğince gerekeni yapar, sorunlarını çözmeye çalışırız.” dedi.

İlçe teşkilatına nezaket ziyaretinde bulunan TBB Genel Başkanının ziyaretinden de mamnuniyet duyduğunu belirten İYİ Parti Esenyurt İlçe Baikanı Akkuş, Mustafa Kemal'in '' Basın Milletin Müşterek sesidir'' sözünün özellikle son zamanlarda ne kadar yerinde olduğunu vurgulayarak, bu istişarelerin daim olması temennisinde bulundu.
Haber okunma sayısı: 9615

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
244 hit, 42 ziyaretçi, 42 ziyaret
Bu ay:
244 hit, 41 ziyaretçi, 42 ziyaret
Toplam:
960905 hit, 249998 ziyaretçi, 300359 ziyaret