Hürses1

Göktürk Dergisi’nde çifte mutluluk

17 Ocak 2018 Çarşamba 10:32
gokturk-dergisinde-cifte-mutluluk-

Göktürk Dergisi, geçtiğimiz günlerde ofis açılışını ve aynı zamanda derginin imtiyaz sahibi olan Ümit Öner’in doğum gününü birlikte kutladı. Programa Basın Birliği Genel Başkanı Yıldıray Deniz Barak ve Kanal 34 Yönetim Kurulu Başkanı Adil Koçalan’da katılım gösterdi.


Programa katılan Koçalan, “Kanal 34 ekranlarında canlı olarak yayınlanan Ümit Öner ile "HAYATA DAİR" programı Yapımcımız ve Göktürk Dergisinin imtiyaz sahibi Sevgili Kardeşim Ümit Öner’in doğum gününü ve ofisinin açılışını tebrik ediyor ve  yayın hayatında başarılar diliyorum.” diyerek Ümit Öner’i tebrik etti."Biz her zaman kocaman bir aileyiz"

Göktük Dergisi İmtiyaz Sahibi Ümit Öner yaptığı etkinlikte gördüğü kalabalık karşısında yaşadığı mutluluğu şu sözlerle ifade etti; “Yılbaşı özel sayımızın gördüğü ilgi ve alaka bizleri fazlaca mutlu etti. Biz de bu motivasyon ile hız kesmeden Şubat sayımızın çalışmalarına başladık. Bugüne kadar ve bu etkinliğimizde bizleri yalnız bırakmayan ve katkıda bulunan dostlarımıza ve sevenlerimize teşekkür ediyorum.Biz her zaman kocaman bir aileyiz.”


Haber okunma sayısı: 2386

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER