MEDYASER' den süpriz projeler!

28 Şubat 2016 Pazar 05:16
medyaser-den-supriz-projeler-

Sahibi Uğur Serhan Tarhan olan MEDYASER film yapım şirketinin son derece sürpriz projeleri ve müthiş planları bulunmaktadır. Yakın zamanda bünyelerinde oluşturacakları oyunculuk atölyesi ve aksiyon eğitimlerin yanı sıra; dizi, sinema, reklam ve organizasyon alanlarında da profesyonel oyuncu ve hizmet kadrosuyla sektördeki yerlerini alıp ses getireceklerini belirtmektedirler.
 
Medya kurumlarımız ile rnistişarelerinden memnun oldukları için de mutluluk duyacaklarını rnözellikle belirttiler.Bu anlamda medya kurumlarının da kendilerinin, rnyanında olduğunu bilmenin ve kendilerine katacağı gerek sektörel,gerek rnreklam ve tanıtım anlamında son derece istikrarlı olduğunun haklı rngururunu yaşıyorlar.

MedyaSer
rn film yapım şirketi oldukça yeni,özgün projelerini yediden yetmişe tüm rnherkesin ilgi ve beğeniyle karşılayacağını düşünüyor. Yaptıkları ve rnyapacakları tüm projelerinde yeterli sadakati sağlama konusunda oldukça iddialılar.

Gelecekrn kaygısı gütmeden herkese açık bir kapıları bulunmakta olduğunu rnbelirtmekteler. Büyük projelerin en köşede unutulmuş, paslanmış fakat rnher zaman değer kazanan altın niteliğinde olduğunu vurgulamakta ve her rnanlamda, her dalda ekipsel olarak hareket edilmesi gerektiğini rntitizlikle belirtmektedirler.
Neden Bizi Seçiyorlar?


Kalite ve Tecrübe: Yöneticisinden tüm çalışanına kadar işini severek yapan, önce kaliteye önem veren MedyaSER Ajans ailesi 10 senenin tecrübesiyle sizlere hizmet etmektedir.

Genişrn Kadro: Televizyonlarınızda dizi, reklam ve filmlerde seyrettiğiniz rnsevimli miniklerden tutun da 80 yaşındaki sevimli bay, bayan bir çok rnreklam, dizi film oyuncusu MedyaSER Ajans kadrosundandır.

Örnek verecek olursak ;

Estetik:rn Defileler, Moda Show’ları, Fuar ve Organizasyonlar, Moda dergileri, rnKataloglar, Bilboard , Afiş gibi her gün önümüze çıkan görsel konuların rnvazgeçilmez unsuru olan; Fotomodel ve Mankenliğin referans noktasıdır, Medya SER Ajans.

Organizasyon:rn MedyaSER Ajans kurulduğu günden itibaren bir çok moda gösterisi, rndefile, ekspozisyon organizasyonuna imza atmıştır.

Bu rnorganizasyonlar küçük - orta ölçekli çalışmalardan başlayarak çok daha rndetaylı ve görsel bir şölene dönüşen organizasyonları da kapsamaktadır.
Adres : Mecidiyeköy merkez Mah. Cemal Şair Sk. Birlik Apt. No: 25 Kat:1 daire:7 Şişli/İstanbul

Tel   :  0 212 217 47 72  - 0212 217 47 73

Gsm : 0 544 211 47 76
Haberin etiketleri:

medyaser, reklam, oyunculuk, medya, film


Haber okunma sayısı: 3482

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1065 hit, 257 ziyaretçi, 287 ziyaret
Bu ay:
1776 hit, 496 ziyaretçi, 545 ziyaret
Toplam:
967934 hit, 251483 ziyaretçi, 302068 ziyaret