erdogana-cagri-1000-tl-ile-1-ay-sen-gecinsene cinden-meral-aksener-ve-mansur-yavasa-kinama son-14-ayda-124-bin-910-esnaf-kepenk-kapatti iktidardaki-zorbaya-kadinlar-dersini-verecek hdpye-kapatma-davasi-acildi deva-partisi--turkum-diye-bagirmak-hayvani-ihtiyac erdogan-mevcut-uygulamalara-aynen-devam metropollun-son-secim-anketi ibbye-ret-basaksehire-yetki akpli-balikesir-belediyesi-sehri-parsel-parsel-satiyor

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve AK Parti'yi eleştiren Kılıçdaroğlu Erdoğan'a "pandemide dağıtılan

Çin Büyükelçiliği resmi sosyal medya hesabından Mansur Yavaş ve Meral Akşener'e kınadı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, AKP’nin Ramazan ayında restoran ve lokantaları kapatarak 1 milyondan fazla kişiyi açlığa terk ettiğini savundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın imzasıyla Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden ayrılmasına "iktidardaki zorbaya kadınlar

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığınca, bir siyasi partinin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'nde açılan davalarda, "ceza davası" prosedürü izleniyor.

Deva Partisi İstanbul Yöneticisi Beytullah Aksoy, Danıştay'ın kararına destek vererek "Andımız" ile ilgili olarak ”Bir Türk için her sabah ben Türk’üm diye bağırmak ancak hayvani

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi süren toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçerek mevcut uygulamalara aynı şekilde devam etme kararı alındığını

MetroPOLL Araştırma Şirketi kurucusu Özer Sencar, Şubat 2021 araştırmasının sonuçlarını paylaştı.

İBB Başkanı İmamoğlu’nun borçlanma talebi Belediye Meclisi’nin AKP’li üyelerince reddedilirken Başakşehir Belediye Başkanı AKP’li Yasin Kartoğlu, belediye meclisi toplantısında

CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, AKP li Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin borçları için Hazine'ye ait arazilerin belediyeye devredildiğini, belediyenin de bu arazileri "parsel

erdogana-cagri-1000-tl-ile-1-ay-sen-gecinsene

Erdoğan'a çağrı: ''1.000 TL ile 1 ay sen geçinsene!''

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve AK Parti'yi eleştiren Kılıçdaroğlu Erdoğan'a "pandemide dağıtılan 1.000 TL ile sen 1 ay geçinsene" dedi.

cinden-meral-aksener-ve-mansur-yavasa-kinama

Çin'den Meral Akşener ve Mansur Yavaş’a kınama!

Çin Büyükelçiliği resmi sosyal medya hesabından Mansur Yavaş ve Meral Akşener'e kınadı.

son-14-ayda-124-bin-910-esnaf-kepenk-kapatti

Son 14 ayda 124 bin 910 esnaf kepenk kapattı

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, AKP’nin Ramazan ayında restoran ve lokantaları kapatarak 1 milyondan fazla kişiyi açlığa terk ettiğini savundu.

iktidardaki-zorbaya-kadinlar-dersini-verecek

İktidardaki zorbaya kadınlar dersini verecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın imzasıyla Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden ayrılmasına "iktidardaki zorbaya kadınlar dersini verecek" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

hdpye-kapatma-davasi-acildi

HDP'ye kapatma davası açıldı..

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığınca, bir siyasi partinin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'nde açılan davalarda, "ceza davası" prosedürü izleniyor.

deva-partisi--turkum-diye-bagirmak-hayvani-ihtiyac

Deva Partisi: ''Türk’üm diye bağırmak hayvani ihtiyaç''

Deva Partisi İstanbul Yöneticisi Beytullah Aksoy, Danıştay'ın kararına destek vererek "Andımız" ile ilgili olarak ”Bir Türk için her sabah ben Türk’üm diye bağırmak ancak hayvani bir ihtiyacı tatmin edebilir." diye konuştu.

erdogan-mevcut-uygulamalara-aynen-devam

Erdoğan: ''Mevcut uygulamalara aynen devam''

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi süren toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçerek mevcut uygulamalara aynı şekilde devam etme kararı alındığını söyledi. Erdoğan ayrıca kısa çalışma ödeneğinin bu ay itibariyle sonlandırıldığını söyledi.

metropollun-son-secim-anketi

MetroPOLL'ün son seçim anketi

MetroPOLL Araştırma Şirketi kurucusu Özer Sencar, Şubat 2021 araştırmasının sonuçlarını paylaştı.

ibbye-ret-basaksehire-yetki

İBB’ye ret, Başakşehir’e yetki

İBB Başkanı İmamoğlu’nun borçlanma talebi Belediye Meclisi’nin AKP’li üyelerince reddedilirken Başakşehir Belediye Başkanı AKP’li Yasin Kartoğlu, belediye meclisi toplantısında 127 milyon TL borçlanma yetkisi aldı.

akpli-balikesir-belediyesi-sehri-parsel-parsel-satiyor

Akp'li Balıkesir Belediyesi Şehri Parsel Parsel Satıyor

CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, AKP li Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin borçları için Hazine'ye ait arazilerin belediyeye devredildiğini, belediyenin de bu arazileri "parsel parsel sattığını" iddia etti (Kaynak:Haberasi)

sorumlsusu-recep-tayyip-erdogandir

Sorumlsusu Recep Tayyip Erdoğan'dır..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu Gara'daki 13 şehit için AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert sözlerle yüklendi, Erdoğan'a 5 soru yöneltti

40-ilde-operasyon-hdpye-buyuk-gozalti

40 ilde operasyon: HDP'ye büyük gözaltı

40 ilde terör örgütüne yönelik bir operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonlarda; 718 kişinin gözaltına alındığı belirtildi..

akpli-belediye-ibbnin-halk-ekmek-bufesini-kaldirdi

AKP’li belediye, İBB’nin Halk Ekmek büfesini kaldırdı!

AKP’li Sancaktepe Belediyesi’nin, İBB’ye ait Halk Ekmek büfesini yerinden kaldırdığı bildirildi. İBB, kaldırılan alana yakın bir yerde bulunan kendi yetkisindeki yere yeni bir büfe koydu.

oyun-icinde-oyun-iste-akpnin-secim-plani

Oyun İçinde Oyun İşte AKP'nin seçim planı

AKP’nin seçim kanunu çalışmasında, dikkat çeken detaylar ortaya çıktı. Buna göre, barajın yüzde 5 veya 7'ye çekilmesi, seçim çevresi sayısının artırılması gündemde… (Kaynak: Haber ASİ)

erdogana-hodri-medyan-gel-cik-karsima

Erdoğan'a hodri medyan: ''Gel çık karşıma!''

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Muhalefeti de inşa edeceğiz diyor. Kılıçdaroğlu'ndan kurtaracağız diyor. Kılıçdaroğlu'ndan kurtulmak kolay. TV'de çık gel karşıma. Ben haksızsam zaten gideceğim. Devletin bütün evrakları senin elinde, gelsene. Niye karşıma çıkmıyorsun, niye cesaretin yok? Çünkü korkuyorsun." diyerek meydan okudu.

hdpden-chp-ile-gorusme-sonrasi-aciklama

HDP'den CHP ile görüşme sonrası açıklama..

CHP Genel Merkezi'nde beraberindeki heyetle birlikte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, 'ittifak' konusuna ilişkin "Herhangi bir şekilde Sayın Kılıçdaroğlu ve heyeti ile yaptığımız görüşmede de gündeme gelmedi, ama seçim güvenliği en temel meselelerden biridir" dedi.

akp-oyalamayi-seviyor

AKP oyalamayı seviyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uzlaşı ile yeni Anayasa vaadi, ilk olarak 2013 yılında TBMM’de kurulan komisyon aracılığı ile denendi. O dönem, CHP, MHP ve HDP’li milletvekillerinin eksiksiz katıldığı komisyon toplantılarına AKP üç kez üst üste katılmadı, komisyon feshedildi.

bakan-selcuk-yuz-yuze-egitim-icin-tarihi-verdi

Bakan Selçuk yüz yüze eğitim için tarihi verdi!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitime geçiş sürecinin ayrıntılarına ilişkin açıklama yaptı. Selçuk "15 Şubat pazartesi günü eğitime başlıyoruz. Köy okullarımızı tüm sınıflarda yüz yüze ve tam zamanlı olarak açıyoruz. 1 Mart tarihinde sınav dönemindeki öğrencilerimiz de tam zamanlı olarak açılacak. 1 Mart'ta başlayacak yüz yüze eğitim zorunlu olmayacak, devamsızlık sayılmayacak" dedi.

hdpde-iyi-parti-surprizi

HDP’de İyi Parti sürprizi!

HDP'nin muhalefet partilerine ziyaret turu bugün Saadet Partisi ile başlayacak. 5 Şubat'ta CHP, 9 Şubat'ta Gelecek Partisi, 11 Şubat'ta DEVA Partisi ziyaret edilecek. MHP ve AKP'nin ziyaret edilmeyeceği belirtilirken İyi Parti'den de randevu istenecek.

perincek-deniz-mahir-benim-emrimdeydi

Perinçek: Deniz, Mahir benim emrimdeydi

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, ''Ben 1968 gençlik hareketin lidereyim. Deniz Gezmişler, Mahir Çayanlar benim emrimdeki kişilerdi'' sözleriyle sosyal medyada gündem oldu.

YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
488 hit, 125 ziyaretçi, 140 ziyaret
Bu ay:
2590 hit, 728 ziyaretçi, 808 ziyaret
Toplam:
968748 hit, 251700 ziyaretçi, 302331 ziyaret