chpden-tepki-akp-ibbye-kayyum-mu-atayacak -erdogan-sosyal-medya-demokrasi-icin-ana-tehdit milleti-soymussun-faturayi-allaha-kesiyorsun macoglundan-avcilarin-gelmesine-sert-tepki sayistay-raporlarinda-goksunun-usulsuzlukleri kilicdaroglu-ve-chpden-dev-govde-gosterisi- 3-bakan-degistirildi-sorunlar-cozulmedi akpli-isim-doviz-krizini-kabul-etti iyi-parti-basin-mensuplarini-fisliyor-mu kilicdaroglu---aksenerden-kritik-kararlar

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İçişleri Bakanlığı'nın 'terör' iddiasıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) yaptığı teftişin arkasındaki 'kayyum' iddialarına

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, video mesajla katıldığı Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi'nde sosyal medyayı hedef alan açıklamalar yaptı. Erdoğan, sosyal medyayı bir tehdit

CHP'li Engin Altay, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın açlık ve yoklukla ilgili Bakara suresinden bir ayeti işaret etmesine tepki

Tunceli Belediye Başkanı Maçoğlu, kente yurt dışından bir grup avcı gelmesine tepki gösterdi.

AKP’li Esenler Belediyesi’nin eski AKP yöneticisine sağladığı geri dönüşüm rantı Sayıştay’ın raporuna da girdi. Sayıştay, belediyenin kafeterya, restoran ve halı saha gibi

CHP lideri Kılıçdaroğlu ilk mitingini Mersin'de gerçekleştirdi. Binlerce kişinin akın ettiği mitingde vatandaşlara hitap eden Kılıçdaroğlu, ''Size söz veriyorum bu sorunları

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmesinin ardından 4 Merkez Bankası başkanı, 3 bakan değişikliği yaşandığına dikkat çekti. Altay,

AKP MKYK Üyesi Ahmet Gündoğdu, Türk lirasındaki rekor değer kaybıyla ilgili konuştu. Gündoğdu, 'Evet, dolar, iktidara geldiğimiz günden beri 7 kat artmış durumda' dedi.

İYİ Parti yeni bir uygulama ile basın mensuplarını sorgulatmaya başladı. İl ve ilçelerde yapacağı basın toplantıları için katılım sağlayacak olanların önceden TC Kimlik

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i İYİ Parti Genel Merkezi'nde ziyaret etti. İki lider görüşme sonrası açıklamalarda bulundu, erken

chpden-tepki-akp-ibbye-kayyum-mu-atayacak

CHP'den tepki: AKP İBB'ye kayyum mu atayacak?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İçişleri Bakanlığı'nın 'terör' iddiasıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) yaptığı teftişin arkasındaki 'kayyum' iddialarına sert sözlerle tepki gösterdi.

-erdogan-sosyal-medya-demokrasi-icin-ana-tehdit

Erdoğan: Sosyal medya demokrasi için ana tehdit

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, video mesajla katıldığı Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi'nde sosyal medyayı hedef alan açıklamalar yaptı. Erdoğan, sosyal medyayı bir tehdit olarak gördüğünü yineledi.

milleti-soymussun-faturayi-allaha-kesiyorsun

Milleti soymuşsun faturayı Allah’a kesiyorsun

CHP'li Engin Altay, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın açlık ve yoklukla ilgili Bakara suresinden bir ayeti işaret etmesine tepki gösterdi. Altay, 'Sen milleti soymuşsun faturayı Allah’a kesiyorsun. Sen devletin kaynaklarını eşe dosta peşkeş çekmenin faturasını Allah’a nasıl kesersin?' dedi.

macoglundan-avcilarin-gelmesine-sert-tepki

Maçoğlu'ndan avcıların gelmesine sert tepki

Tunceli Belediye Başkanı Maçoğlu, kente yurt dışından bir grup avcı gelmesine tepki gösterdi.

sayistay-raporlarinda-goksunun-usulsuzlukleri

Sayıştay Raporlarında Göksu'nun usulsüzlükleri..

AKP’li Esenler Belediyesi’nin eski AKP yöneticisine sağladığı geri dönüşüm rantı Sayıştay’ın raporuna da girdi. Sayıştay, belediyenin kafeterya, restoran ve halı saha gibi alanların kiralama ihalelerinde usulsüzlük yaptığını da belirledi.

kilicdaroglu-ve-chpden-dev-govde-gosterisi-

Kılıçdaroğlu ve CHP'den dev gövde gösterisi!

CHP lideri Kılıçdaroğlu ilk mitingini Mersin'de gerçekleştirdi. Binlerce kişinin akın ettiği mitingde vatandaşlara hitap eden Kılıçdaroğlu, ''Size söz veriyorum bu sorunları çözeceğiz. Demokrasiye inanıyoruz o yüzden diyoruz, geliyor gelmekte olan.'' dedi.

3-bakan-degistirildi-sorunlar-cozulmedi

3 bakan değiştirildi, sorunlar çözülmedi

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmesinin ardından 4 Merkez Bankası başkanı, 3 bakan değişikliği yaşandığına dikkat çekti. Altay, “Merkez Bankası Başkanı değiştikçe ekonomi batıyor, Hazine Maliye Bakanı değiştikçe Türk parası yerle yeksan oluyor. Erdoğan; çok samimi, çok net bir çağrı yapıyorum. Bakan değiştirmeyi bırak, kafayı değiştir” dedi.

akpli-isim-doviz-krizini-kabul-etti

AKP'li isim döviz krizini kabul etti

AKP MKYK Üyesi Ahmet Gündoğdu, Türk lirasındaki rekor değer kaybıyla ilgili konuştu. Gündoğdu, 'Evet, dolar, iktidara geldiğimiz günden beri 7 kat artmış durumda' dedi.

iyi-parti-basin-mensuplarini-fisliyor-mu

İYİ Parti Basın Mensuplarını Fişliyor mu?..

İYİ Parti yeni bir uygulama ile basın mensuplarını sorgulatmaya başladı. İl ve ilçelerde yapacağı basın toplantıları için katılım sağlayacak olanların önceden TC Kimlik numaralarını talep etmeye başlaması basın mensupları arasında şaşkınlık yarattı.

kilicdaroglu---aksenerden-kritik-kararlar

Kılıçdaroğlu - Akşener'den kritik kararlar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i İYİ Parti Genel Merkezi'nde ziyaret etti. İki lider görüşme sonrası açıklamalarda bulundu, erken seçim çağrısı yaptı. İki partinin ekonomi kurmaylarının beraber çalışacağı belirtildi.

valilikler-iyi-partiye-karsi-protesto-talimati-verdi

Valilikler, İyi Parti’ye karşı protesto talimatı verdi

Bingöl'de yaşanan küfürlü tartışmayla ilgili açıklamada bulunan İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, valiliklerin, İYİ Parti'ye karşı eylem çağrısında bulunduğunu söyleyerek iktidara tepki gösterdi.

bombayi-patlatti-akpli-isimden-secim-cikisi

Bombayı patlattı: AKP'li isimden 'seçim' çıkışı

AKP Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi Şamil Tayyar'dan bomba erken seçim mesajı geldi.

kara-kis-fonunun-detaylari-madde-madde

Kara Kış Fonu'nun detayları madde madde..

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Kara Kış Fonu kapsamında başlatılan seferberliğin detaylarını açıkladı.

akp-kaybetmemek-icin-cozum-ariyor-

AKP, kaybetmemek için çözüm arıyor

Anketlerde oy kaybettiği belirtilen iktidar, yıllardır giderilmeyen sorunları gündemine almaya başladı. Bütçe açığı göz önüne alındığında “çözüm”ün nasıl gerçekleşeceği ise belirsiz.

tugvacilari-suriyeye-gonder-komutanlari-bilal

TÜGVA’cıları Suriye’ye gönder, komutanları Bilal..

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu, “TÜGVA’cıları Suriye’ye gönder, komutanları da Bilal Erdoğan olsun” dedi.

akpli-vekil-z-kusagini-reddetti

AKP’li vekil Z kuşağını reddetti

AKP Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, Z kuşağını reddetti. Eroğlu, “Z kuşağı yoktur. Asım’ın Nesli vardır” dedi.

imamoglundan-mecidiyekoy-meydaninda-inceleme

İmamoğlu'ndan Mecidiyeköy Meydanı'nda inceleme

Yenilenen Mecidiyeköy Meydanı açıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Mecidiyeköy'de hayatın nasıl değişeceğine herkes tanık olacak" dedi.

chpli-toprak-butce-teklifini-sert-sozlerle-elestirdi

CHP'li Toprak, bütçe teklifini sert sözlerle eleştirdi

CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile TBMM'ye sunulan 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi üzerinden iktidarı sert sözlerle eleştirdi. Toprak, "İktidar milletin iradesiyle alay ediyor" ifadelerini kullandı.

kilicdaroglunun-soz-ettigi-belge-ortaya-cikti

Kılıçdaroğlu’nun söz ettiği belge ortaya çıktı

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu gündeme getirmişti. Isparta Şehir Hastanesi’nin ihalesini temel atma töreninden dört ay sonra yapıldığı ortaya çıktı.

aksenerden-erdogan-ve-bahceliye-sert-sozler

Akşener'den Erdoğan ve Bahçeli'ye sert sözler

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.