cumhurbaskani-15-yildir-faaliyette-olan-tesisi-acti akpli-belediye-32-milyon-tlye-bayrak-ve-flama-aldi iyi-partiden-altinokta-korler-dernegine-anlamli-ziyaret cumhurbaskanindan-57-kez-randevu-istedi-ama bu-rakam-asgari-degil-azami-sefalet-ucretidir polis-yilbasi-gecesi-ev-baskini-yapacak- metropoll-son-anket-sonuclarini-acikladi erdogandan-kilicdarogluna-dinleme-yaniti son-secim-anketinde-demirtas-surprizi- aksener-2021-haziran-gibi-erken-secim-olabilir

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Geleneksel Sporlar Tesisi Açılışı'na katıldı. Ancak 1,5 yıl önce açılmış olan tesis için açılış düzenleyen

AKP’li Sancaktepe Belediyesi, 3 milyon 250 bin TL’ye bayrak ve flama aldı. Milyonlarca liralık ihaleye CHP’li Meclis Üyesi İlknur Ünlü, “Esnaf kepenk açamazken, vatandaş yiyecek kuru

Şişli'de bulunan Altınokta Körler Derneği İstanbul Şubesine İYİ Parti'den anlamlı ziyaret..

Bolu'nun CHP'li Belediye Başkanı Tanju Özcan, Yüksek Hızlı Tren hattının Bolu'dan geçmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tam 57 kez randevu talep ettiğini ancak 57

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 2021’den itibaren geçerli olacak yeni asgari ücrete ilişkin açıklamada bulundu. 'Asgari ücrete yapılan zam kuru ekmeğe gelen zamdan daha

Cuma namazı çıkışında gazetecilerin sorusunu yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Pazartesi günü 4 buçuk milyon aşı gelecek. Aşılama çalışmasını sağlık çalışanlarından

Metropoll, yaptığı yeni ankette seçmenlerin siyasi kimliklerine ve etnik kökenlerine göre hangi partilere oy verdiğini araştırdı. Araştırmada çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisinin, eşinin ve çocuklarının telefonlarının dinlendiğini, bu yüzden ailesinin tedirgin

ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan araştırmada seçmenlere "Selahattin Demirtaş yeni parti kursa oy verir misiniz?" sorusu yöneltildi. Yüzde 7,2'lik kesimin "Evet" yanıtını

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gündeme ilişkin yaptığı açıklamada, erken seçim için tarih verdi.

cumhurbaskani-15-yildir-faaliyette-olan-tesisi-acti

Cumhurbaşkanı 1,5 yıldır faaliyette olan tesisi açtı

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Geleneksel Sporlar Tesisi Açılışı'na katıldı. Ancak 1,5 yıl önce açılmış olan tesis için açılış düzenleyen Erdoğan, "Yaklaşık 1 buçuk yıldır faaliyette olan tesisimizin resmi açılışı bugüne nasip oldu" ifadelerini kullandı.

akpli-belediye-32-milyon-tlye-bayrak-ve-flama-aldi

AKP’li belediye 3.2 milyon TL’ye bayrak ve flama aldı

AKP’li Sancaktepe Belediyesi, 3 milyon 250 bin TL’ye bayrak ve flama aldı. Milyonlarca liralık ihaleye CHP’li Meclis Üyesi İlknur Ünlü, “Esnaf kepenk açamazken, vatandaş yiyecek kuru ekmek dahi bulamazken AKP’li belediye bayrak ve poster alımı için milyonlarca lira harcıyor” sözleriyle tepki gösterdi.

iyi-partiden-altinokta-korler-dernegine-anlamli-ziyaret

İYİ Parti'den Altınokta Körler Derneği'ne anlamlı ziyaret..

Şişli'de bulunan Altınokta Körler Derneği İstanbul Şubesine İYİ Parti'den anlamlı ziyaret..

cumhurbaskanindan-57-kez-randevu-istedi-ama

Cumhurbaşkanı'ndan 57 kez randevu istedi ama..

Bolu'nun CHP'li Belediye Başkanı Tanju Özcan, Yüksek Hızlı Tren hattının Bolu'dan geçmesi için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tam 57 kez randevu talep ettiğini ancak 57 talebinin de reddedildiğini açıkladı.

Yenilik Partisi'nden gündeme dair..

Yenilik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kemal Abdullahoğlu 2020'nin son röportajını gazetemiz ile gerçekleştirerek, gündeme ilişkin sorularımızı yanıtladı.

bu-rakam-asgari-degil-azami-sefalet-ucretidir

Bu rakam asgari değil, azami sefalet ücretidir

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 2021’den itibaren geçerli olacak yeni asgari ücrete ilişkin açıklamada bulundu. 'Asgari ücrete yapılan zam kuru ekmeğe gelen zamdan daha düşük kaldı diyen' diyen Ağbaba '2825 lira ücret asgari geçim değil, azami sefalet ücretidir' ifadesini kullandı.

polis-yilbasi-gecesi-ev-baskini-yapacak-

Polis yılbaşı gecesi ev baskını yapacak !

Cuma namazı çıkışında gazetecilerin sorusunu yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Pazartesi günü 4 buçuk milyon aşı gelecek. Aşılama çalışmasını sağlık çalışanlarından başlatacağız" dedi. Erdoğan ayrıca yasak olmasına rağmen yılbaşı eğlencesi düzenleyenlere yönelik polis baskınlarının olacağını açıkladı.

metropoll-son-anket-sonuclarini-acikladi

MetroPoll son anket sonuçlarını açıkladı

Metropoll, yaptığı yeni ankette seçmenlerin siyasi kimliklerine ve etnik kökenlerine göre hangi partilere oy verdiğini araştırdı. Araştırmada çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

erdogandan-kilicdarogluna-dinleme-yaniti

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na dinleme yanıtı

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisinin, eşinin ve çocuklarının telefonlarının dinlendiğini, bu yüzden ailesinin tedirgin olduğu açıklamasına yanıt olarak, "Seni kim, nerede, ne zaman dinlemiş, yargıya anlat, ona göre de gereği yapılır" diye konuştu.

son-secim-anketinde-demirtas-surprizi-

Son seçim anketinde Demirtaş sürprizi!

ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan araştırmada seçmenlere "Selahattin Demirtaş yeni parti kursa oy verir misiniz?" sorusu yöneltildi. Yüzde 7,2'lik kesimin "Evet" yanıtını verdiği araştırmada Demirtaş; Mustafa Sarıgül ve Muharrem İnce gibi isimleri geride bıraktı.

aksener-2021-haziran-gibi-erken-secim-olabilir

Akşener '2021 Haziran gibi erken seçim olabilir'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gündeme ilişkin yaptığı açıklamada, erken seçim için tarih verdi.

10-belediye-baskanindan-ortak-aciklama-kararliliga-davet

10 belediye başkanından ortak açıklama: Kararlılığa davet...

On Büyükşehir Belediye Başkanı, bir kez daha çevrimiçi toplantıda bir araya geldi. Kendi ellerindeki bulaşıcı hastalık kaynaklı ölüm sayılarının açıklanan verilerden 2-3 kat daha fazla olduğunu söyleyen başkanlar, "Her evden bir cenazenin kalkmaya başladığı böylesi bir süreçte, kamu idarecilerini, gerçekleri tüm çıplaklığıyla paylaşmaları konusunda kararlılığa davet ediyoruz" çağrısı yaptı.

ulkede-yenilik-sart-siyasi-ittifaklar--degil--

Ülkede 'YENİLİK' şart, 'SİYASİ İTTİFAKLAR ' değil .. !

Yenilik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kemal Abdullahoğlu ülke gündemini değerlendirirken şok açıklamalar yaptı :

soyludan-imamogluna-suikast-hazirligi-aciklamasi

Soylu'dan 'İmamoğlu'na suikast hazırlığı' açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na suikast hazırlığı ile ilgili iddialarla ilgili konuşan gazeteci Uğur Dündar'a konuşan Süleyman Soylu, "Zaman zaman böyle istihbaratlar gelir ama açıklanmaz" ifadelerini kullandı.

erdogan-ve-bakan-koca-icin-suc-duyurusu

Erdoğan ve Bakan Koca için suç duyurusu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile 81 ilin valisi hakkında, pandemi sürecinde "vaka sayılarını saklayarak ve gerekli önlemleri almayarak ölümleri artırdıkları" gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu.

sarigul-sol-parti-olmayacagini-acikladi

Sarıgül sol parti olmayacağını açıkladı..

Mustafa Sarıgül yeni kuracağı partinin adının Türkiye Değişim hareketi olacağını söyledi. Öte yandan partinin tüzük ve programının yazıldığını kuruluş başvurusunun ise Aralık ayının üçüncü haftasında gerçekleştirileceğini duyurdu. ''SOL Parti olmayacağız'' dedi

baskan-keskin--surecin-takipcisiyiz

Başkan Keskin : Sürecin Takipçisiyiz..

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Başkan Yardımcısı Cihan Yavuz’un gözaltına alınmasıyla ilgili “Masumiyet karinesi esastır ve sürecin yakinen takipçisiyim” dedi.

buyuk-onder-ataturku-saygi-ve-minnetle-aniyoruz

Büyük Önder Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyoruz

Yenilik Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kemal Abdullahoğlu, 10 KASIM nedeniyle bir mesaj yayınladı

eski-basbakan-mesut-yilmaz-hayatini-kaybetti

Eski Başbakan Mesut Yılmaz hayatını kaybetti.

Eski Başbakan Mesut Yılmaz akciğer ve beyninde tespit edilen tümör nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

abdullahoglu-29-ekim-kutlama-mesaji-yayinladi

Abdullahoğlu 29 Ekim kutlama mesajı yayınladı

Yenilik Partisi Genel Başkan Yardımcıusı ve Parti Sözcüsü Kemal Abdullahoğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına ilişkin basın açıklaması yaptı

YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ