Logo Yanı İLAN

Başkan Keskin’den Skandal Bir Atama Daha!

17 Haziran 2020 Çarşamba 19:47
baskan-keskinden-skandal-bir-atama-daha

Beşiktaş Belediyesi’nde kültür müdürü görevinden ayrılan Elçin Önder, Şişli Belediyesi’ne dönerek, 15 Haziran günü CHP’li Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in yardımcısı olarak göreve atandı.


Önder ve Keskin’in arasında şüpheli paslaşma

Daha önce Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal döneminde kültür müdürü olarak görev yapan Elçin Önder, Gönen Orhan’ın hazırladığı pek çok projede Orhan’a destek olmuştu.

İsmail Ünal’ın yeniden aday gösterilmemesi üzerine Önder, Beşiktaş Belediyesi’nde devam eden görevinden ayrılmış ve Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ile adı sık sık anılan Gönen Orhan ile devam etme kararı almıştı.

Gönen Orhan Şişli Belediyesi’nin Gizli Başkanı mı?

Edinilen bilgilere göre CHP’li Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ve Gönen Orhan arasından su sızmıyor. Keskin’in belediye yönetiminde, Orhan’ın da oldukça etkili olduğu konuşuluyor.Muammer Keskin’in sıklıkla dile getirdiği “Komşu Masa’yı” kuran Gönen Orhan, bu projeyle birlikte, kendisine makam odasının yanında oda verildiği, müdür atamalarından personel alımına, D22 ihalelerden F21 ihale şartnameleri gibi belediye yönetim konularında söz sahibi bir isim olduğu iddia ediliyor. Muammer Keskin cephesi ise kendilerine yöneltilen bu iddialar karşısında sessiz kalmış ve herhangi bir açıklamada bulunmamıştı.

Şişli Belediyesi’ne serbest geçiş

Beşiktaş Belediyesinde İsmail Ünal yeniden aday olamayınca memuriyete son veren ve akabinde daha önce birlikte çalışmış olduğu Gönen Orhan’ın yanında devam etme kararı alan Önder, Şişli Belediyesi’ne memuriyet alarak, geri dönüyor.

Müdürlükten, Yardımcılığa “SIÇRAYIŞ”

Beşiktaş Belediyesi’nden, Şişli Belediyesi’ne memuriyet alarak dönen Önder, Şişli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü olarak atanarak ve görevine burada devam ediyor.

Bir buçuk yıl müdür olarak görevini idame ettiren Önder,  Keskin ve Orhan tarafından 15 Haziran günü doğum günü hediyesi olarak belediye başkanı yardımcısı olarak atanıyor. Önder’in yeni pozisyonu ile ilgili gözler CHP’ye çevrilirken, bu konuda bir açıklama yapılıp, yapılmayacağı kamuoyu tarafından merakla bekleniyor.Haber okunma sayısı: 36926

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ