Hürses1

DYP heyeti TBB'ye nezaket ziyareti yaptı

19 Nisan 2019 Cuma 23:05
dyp-heyeti-tbbye-nezaket-ziyareti-yapti

Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Av.Cetin ÖZAÇIKGÖZ , Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kemal ABDULLAHOĞLU ile birlikte Türkiye Basın Birliğine nezaket ziyareti yaptı


Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Av.Cetin ÖZAÇIKGÖZ , Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü  Kemal ABDULLAHOĞLU ile birlikte Türkiye Basın Birliğine nezaket ziyareti yaptı.

Ziyarette , Basın Birliği Genel Başkanı Yıldıray D.BARAK'a başarılar dileyen DYP Genel Başkanı ÖZAÇIKGÖZ yaptığı açıklamada :

" Medya yıllardır çok zor koşullarda görevini yapmaya gayret etmektedir .Öte yandan Türkiye siyasi ekonomik ve dış ilişkiler açısında son derece kritik bir sürece girmiş bulunmaktadır. Görülen odur ki on yedi yıldan beri süregelen AKP iktidarı bu sürede ülkeye fazla bir katkı sağlayamadığı gibi mevcut kazanımlarından da kaybına sebep olmuş ve ülkeyi geri götürmüştür.Bu kapsamda önümüzdeki  iki yıl içinde yeni bir erken genel seçim olması süpriz olmayacaktır.

Türkiye'nin Doğru Yol Partisine özellikle bu dönemde ihtiyacı daha da artmış bulunmaktadır . Bu kapsamda DYP olarak yakın bir gelecekte erken bir seçimler olacakmış gibi hazırlıklara başlamış bulunuyoruz. Önümüzdeki dönemde milletimiz rahat olsun ama  DYP yi yakinen takip etsin.''

DYP Genel Başkan yardımcısı ve Parti Sözcüsü Kemal ABDULLAHOĞLU da söz alarak yaptığı kısa değerlendirmede: 

''Sayın Genel Başkanımın belirttiği gibi  Türkiye adeta kaybedilen ve boşa harcanan on yedi yılla birlikte çok ciddi sorunlar da yaşamaktadır. 31 mart yerel seçimlerinde millet AKP ye çok ciddi bir uyarı yapmış bulunmaktadır. İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarını açıklanmasındaki tereddütler, dayanaksız engellemeler  çok düşündürücü ve endişe vericidir.

Sonuçta seçimler sonuçlanmış ve AKP büyük kentlerde ciddi bir yenilgi almış bulunmaktadır. Bu arada ülke ekonomisi ve dış ilişkileri de oldukça olumsuz etkilenmiştir.

Umalım bu durumdan iktidar ders çıkarıp doğru politikalar uygulayarak ağırlaşmış ülke sorunlarını çözmeye odaklanır.  Aksi takdirde başta ekonomi olmak üzere tablonun çok daha ağırlaşmasından endişeliyiz.''

Bu açıklamalarla birlikte Türkiye Basın Birliği Başkanı Yıldıray D.BARAK'da  DYP ye önümüzdeki süreçte başarılar diledi.

DYP nin Basın Birliği ziyaret karşılıklı dileklerle tamamlandı.Haber okunma sayısı: 2214

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ