Hürses1

Ey Bahçeli burası dağ başı mı?

04 Nisan 2019 Perşembe 19:51
ey-bahceli-burasi-dag-basi-mi

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz'den seçim analizi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek..


Önce AKP, şimdide MHP’den tehdit!.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini 20 bin oy farkla kazanan CHP adayı sayın Ekrem İmamoğlu için hareketlerine dikkat etsin bedeli ağır olur demiş!.

Sayın Bahçeli’ye soruyorum ittifak ortağı ile birlikte sürekli olarak tehdit amaçlı söyledikleri ‘bedeli ağır olur’ sözünün içeriği nedir? Üstü kapalı ifade edilmeye çalışılan bu sözden kasıt nedir? Sizler devlet gücünü ele geçirmekle Ali kıran baş kesen mi kesildiniz? Siz bu sözlerle kimi sindireceğinizi sanıyorsunuz? Kendinizi yasaların, halkın ve demokrasinin üstünde mi görüyorsunuz? Yenilgiye uğrayıp durumu değiştirmek için öküzün altında buzağı aramayınız! Eğer kastınız FETÖ ve PKK işbirlikçisi aramaksa o halde bizlere geçmişte ERGENEKON yaftası yapıştıran, bir zamanlar sizin de ağıza alınmayacak hakaretlerde bulunduğunuz ancak ne hikmetse şimdilerde ortaklık ettiğiniz partinin siciline bakınız..

Şunu da asla unutmayınız; demirden korkan trene binmez, halkın verdiği karara hiçbir güç engel olamaz! Siyaset edep, adap ve karşılıklı nezaket işidir; kabadayı ağzıyla ve tehditle yapılan politikanın neticesini bu seçimlerde hep birlikte aldınız.

Bu vatan ve milliyetçilik kimsenin tekelinde değildir, bizlerde bu ülkenin yürekli, milliyetçi, vatansever, gözü pek evlatlarıyız; lütfen artık haddinizi ve hududunuzu biliniz..

Ekrem İmamoğlu yalnız değildir!.

Dr. Vecdet Öz
Adalet Partisi
Genel Başkanı
Haber okunma sayısı: 1179

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ