Hürses1

MHP lideri Bahçeli: 'Denize dökeriz'

26 Temmuz 2017 Çarşamba 15:35
mhp-lideri-bahceli-denize-dokeriz

Gündeme dair özel açıklamalarda bulunan MHP Lideri Bahçeli, Yunanistan'a sert çıktı. Yunanistan'ın şartları zorladığını dile getiren Bahçeli, tekrar denize dökülmek isteyen varsa seve seve dökecekleriz ifadelerini kullandı.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Lozan Antlaşması' nın yıldönümünde Yunan yetkililerin gövde gösterisi yapar gibi adalara çıkmasına dair yorumlarda bulundu.

ALMANYA İLE KRİZ

Almanya ile yaşanan kriz hakkında konuşan Devlet Bahçeli, "Alman Dışişleri Bakanı' nın sözleri rencide edici ve kırıcıdır. Alman Bakan "Türkiye' ye çok sabır gösterdik" diyecek kadar ileri gitmiştir. Bu bakan sabır göstermezse ne olacak, kaç yazacaktır? Almanya unutmasın ki Türkiye köle değildir, icazetli değildir." ifadeleri ile eleştiride bulundu.

"TEKRAR DENİZE DÖKÜLMEK İSTEYEN VARSA..."

Posta gazetesinden Hakan Çelik'e konuşan MHP Lideri, "Sabrımızı sınamasınlar. Tekrar denize dökülmek isteyen varsa seve seve döker, canı kovalanmak isteyen varsa kaçtıkları yere kadar kovalarız." yorumunda bulundu.

Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi Lideri ve Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İsrail'in Filistin'li Müslümanlara yönelik tahammülsüz ve tahakkümcü yaklaşımı son zamanlarda en sıcak en can yakan konusudur. İsrail, büyük bir vicdan suçuna imza atmaktan geri durmamıştır. Mescid-i Aksa'ya çıkan yollarda, Kudüs'ün farklı noktalarında Filistinli kardeşlerimize canice ateş açılmıştır.İsrail'in bu yaptığı insanlık suçudur." yorumunda bulunmuştu.

İSRAİL İNSAN HAKLARINI ÇİĞNEDİ

"İsrail, insan haklarını çiğnemiştir, bu konuda sicili oldukça kabarıktır. İsrail'in yöntemi terörden farksızdır.İsrail Terör devleti olmaya devam ediyor." cümleleri ile İsrail'i sert bir şekilde eleştirmişti.Haber okunma sayısı: 1053

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1523 hit, 405 ziyaretçi, 447 ziyaret
Bu ay:
5272 hit, 1308 ziyaretçi, 1479 ziyaret
Toplam:
881617 hit, 228860 ziyaretçi, 274394 ziyaret