Hürses1

MHP'li Başkan: "Cumhur İttifakı istenmiyor"

23 Haziran 2018 Cumartesi 19:05
mhpli-baskan-cumhur-ittifaki-istenmiyor--

Seçime az bir süre kala, MHP'li Belediye Başkanı'ndan şok bir çıkış geldi. Elmadağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda :"İlçede Cumhur İttifakı istenmiyor, gerginlikte ittifak edemiyor" ifadelerini kullandı


Afyonkarahisar'ın MHP'li Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, sosyal medya hesabından büyük yankı uyandıracak bir mesaj paylaştı. Cumhur İttifakı'nın dağıldığı konuşulan bu günlerde, MHP'li Kargın, AKP'yi suçlayarak ilçede halkın ittifak istemediğini yazdı.

İşte Uğur Serdar Kargın'ın o mesajı:

İlçede CUMHUR ittifakı istenmiyor..

GERGİNLİKTE ittifak edemiyoruz.

Öyle hırslılar ki..

Dört yıllık görev sürem içerisinde,anlaşılmaz bir kin ve nefretle acımasız ve seviyesizce şahsıma ve mensubu olduğum partiye,partililerime ve yakınlarıma,resmi tôren ve davetlerde benimle yanyana duran kamu görevlilerine siyasi kimliklerini kullanarak zulmedenler,tayin, sürgün, tecrit ve tehditlerde bulunanlar, günahsız insanlara çamur atıp tuzak kuranlar, partilerinin kurduğu CUMHUR ittifakına rağmen,aynı nefretle hareket ediyorlar..

İki parti arasındaki tepedeki ittifak bize olan bakış ve davranışlara tabana hiç yansımıyor.Gerginlik ve ihtilaftan beslenenler bu ittifakı takmıyor ve tanımıyor..

Ülkede terörden beslenenler gibi ilçede de gerginlikten beslenenler,merkezlerinin politikalarını dikkate almıyor.

Neden mi?Çünkü gerginlik,gücün yanındaki zayıf ve beceriksiz insanlara çok kazandırıyor...

Gerginlik,çok büyük ihlalleri kapatıyor,çok çirkin işleri örtüyor,çok yanlışları gizliyor...

Ahlâksızlıkları ve ahlaksızları koruyup kolluyor. Gerginlik geçim kapası oluyor. Ana-babasını dövenleri, berduş berduş gezenleri, ramazanda içenleri, dine sövenleri, terfi alanları, ihale kapanları, siyaset yapanları,açık verenleri,ayıp edenleri,alem yapanları hatta hatta devletin gücünü istediği gibi kullananları, devleti çiftliğe dönüştürenleri kahraman yapıyor. Bu yüzden ilçede gerginlik hiç bitmiyor..

Bu durumdan rahatsızlık duyan, vicdanlı,insaflı, ahlâklı aynı parti mensuplarını dahi rahatsız eden GERGİNLİK politikası.

Gerenlere çok kazandıyor, hep kazandırıyor...

Anlayacağınız bu GERGİNLİK ilçede geçim kapısı oluyor...

Gerenler ittifak mittifak tanımıyor.


CUMHUR ittifakı olursa birileri üzülür, eğilip büzülür,tüm hesaplar bozulur, ayıplar görünür. CUMHUR ittifakı olursa yanlış yapanlar bilinir, kumpas kuranlar tanınır.

Kendi partisi içerisinde dahi beş parçaya bölünenlerden CUMHUR ittifakı nasıl beklenir? Hasılı; Karşı olduğumuz şey,ülkenin bekâsı değil, gerenlerin zekâsı.Ülkede ve ilçede GERGİNLİKTEN beslenenleri ayıklamazsanız, hiç kimse gerginlikte ittifak etmemizi beklemesin..

GERGİNLİKTE İTTİFAK,GAFLETTE İTTİFAK,YANLIŞTA İTTİFAK, HARAMDA İTTİFAK yok..

DOĞRUDA ittifaka var mısınız?Haber okunma sayısı: 855

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ