Hürses1

MMP'den Osmanlı Ocaklarına sert tepki

11 Nisan 2019 Perşembe 13:38
mmpden-osmanli-ocaklarina-sert-tepki

Milli Mücadele Partisi'nden Osmanlı Ocaklarına cevap niteliğinde tepki. Sokakları dar edecekmişsiniz, size Dünyayı dar ederiz.


Milli Mücadele Partisi Genel Başkanı Ahmet Kaya '' Her geçen gün önüne geleni tahdit ederek pirim yapmaya çalışan, örgütlenmesi bile olmayan Osmanlı Ocakları ismini kullanan bir dernek yöneticisi çok büyük bir yapılanmaymış gibi ''Sokakları dar ederiz'' gibi büyük laflar ediyor. İçişleri Bakanımız ve Cumhuriyet Savcılarımız gereğini yapmaz ise, bir avuç olup kendini çok kalabalık gösteren bu azınlığa gereğini yaparız.'' dedi

MMP Genel Başkanı Ahmet Kaya : İçişleri Bakanımızı ve Cumhuriyet Cavcılarımızı göreve davet ediyoruz..

Mafya bozuntularına, çar çakal sürülerine, Osmanlı ocaklarıymış, derneklermiş, şuymuş,buymuş her kim olursa olsun.. Bunlar hakkında gereğini yapmıyorsanız tamamını teslim alır, biz gereğini yaparız.

OSMANLI OCAKLARI SİZİ AP, AÇIK UYARIYORUZ.

BİZ SİZLERE SADECE SOKAKLARI DEĞİL, DÜNYAYI DAR EDERİZ.
SİZİ BESLEYEN, DOYURAN, FİNANSAL VE LOJİSTİK DESTEK VEREN, SİZE BÖYLE KONUŞMA HAKKI VEREN İTLERİNİZE DE SÖYLEYİN.
YEDİ CEDDİNİZE HODRİ MEYDAN

Osmanlı Ocaklarından, İmamoğlu’na tehdit: Sokakları size dar ederiz
Cumhuriyet Halk Partisi'nin İBB Adayı Ekrem İmamoğlu CHP örgütlerine "Bütün CHP’liler seçim kurullarında nöbete gelsin" çağrısı yaptı. Osmanlı Ocakları adlı yapı sosyal medyadan Ekrem İmamoğlu'nu hedef alarak "Size sokakları dar ederiz" tehdidini savurdu.

2 Nisan 2019

31 Mart yerel seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni 23 bin oy farkla Ekrem İmamoğlu kazandı.

Sonuçların ardından hem AKP İl Başkanlığı hem de AKP’nin adayı Binali Yıldırım geçersiz oyların yeniden sayılması için itiraz edeceklerini açıkladı.

İktidara yakın kalemler de seçimde usulsüzlük yapıldığını ileri sürerek “Binali Yıldırım’ın oylarının Ekrem İmamoğlu’na yazıldı” diyerek algı operasyonun başladı.

Yandaş haber kanalı A Haber “usulsüzlük yaptığı öne sürülen 30 sandık başkanı gözaltına alındı” diye haber geçti. Bu haber emniyet tarafından yalanlandı.

Tüm bunlar olurken Cumhuriyet Halk Partisi’nin İBB Adayı Ekrem İmamoğlu CHP örgütlerine “Bütün CHP’liler seçim kurullarında nöbete gelsin” çağrısı yaptı.

İmamoğlu’nun bu çağrısına provokasyonla karşılık geldi.

Osmanlı Ocakları adlı yapı sosyal medyadan Ekrem İmamoğlu’nu hedef alarak “Size sokakları dar ederiz” tehdidini savurdu.

Osmanlı Ocakları’nın Twitter hesabından “Ak Parti’nin oylarının çalındığı anlaşıldıktan sonra Ekrem İmamoğlu Chp’lilere ‘nöbet’ adı altında sokak çağrısı yaptı.AK Parti kanuna aykırı iptal edilen oylarının hakkını arıyor. SOKAKLARI SİZE DAR EDERİZ!” denildi.

Ak Parti’nin oylarının çalındığı anlaşıldıktan sonra Ekrem İmamoğlu Chp’lilere 'nöbet' adı altında sokak çağrısı yaptı.

AK Parti kanuna aykırı iptal edilen oylarının hakkını arıyor.

SOKAKLARI SİZE DAR EDERİZ!Haber okunma sayısı: 3071

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ