Hürses1
gokcek-icin-suc-duyurusu

Gökçek için suç duyurusu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir eski Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında ‘’Hakaret ve suç işlemeye tahrik’’ gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

cumhurbaskanindan-kilicdarogluna-suc-duyurusu

Cumhurbaşkanı'ndan Kılıçdaroğlu'na suç duyurusu!

Erdoğan, 5 Ocak 2018'de Beşiktaş Belediyesinde yaptığı konuşmada kendisine yönelik hakaret içeren sözler sarf ettiği gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

anayasa-mahkemesinden-2-partiye-suc-duyurusu

Anayasa Mahkemesi'nden 2 partiye suç duyurusu!

Anayasa Mahkemesi (AYM), 2008 yılındaki mali hesap denetimi sonrası Demokratik Sol Parti (DSP), 2008 ve 2009 mali hesap denetimi sonrası ise Hak ve Özgürlükler Partisi hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmasına karar verdi.

usak-belediyesine-suc-duyurusunda-bulunacagiz

"Uşak Belediyesi'ne suç duyurusunda bulunacağız"

Sürücü serbest, hayvanlar kayıp

4-eski-bakan-hakkinda-suc-duyurusu

4 eski bakan hakkında suç duyurusu

İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı 4 eski bakanla ilgili yolsuzluk ve rüşvet iddiaları hakkındaki fezlekeleri, dizin pusulalarını da ekleyerek TBMM Soruşturma Komisyonu’na yeniden gönderdi.

erdogana-vatana-ihanetten-suc-duyurusu

Erdoğan'a vatana ihanetten suç duyurusu

CHP Milletvekili Hüseyin Aygün, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan hakkında “vatana ihanet” suçlamasıyla suç duyurusunda bulundu.

24-bin-aboneye-suc-duyurusu--

24 BİN ABONEYE SUÇ DUYURUSU !

DEDAŞ, Güneydoğu'da 6 ilde kaçak elektrik kullanan 24 bin 467 abone hakkında suç duyurusunda bulundu.

basbugdan-ergenekon-davasini-yapanlara-suc-duyurusu-

Başbuğ'dan Ergenekon davasını yapanlara suç duyurusu

Ergenekon davası sonucunda müebbet hapis cezasına çarptırılan ve 26 ay cezaevinde kaldıktan sonra tahliye edilen Genelkurmay eski Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, "Ergenekon'da kumpas" iddiaları ile ilgili "müşteki" sıfatıyla ifade vermek üzere Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na geldi. Başbuğ'un Ergenekon operasyonunda sorumluluğu olanlar hakkında suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

unlulerden-agaogluna-suc-duyurusu

Ünlülerden Ağaoğlu’na suç duyurusu

Nurseli İdiz, Gülgün Feyman ve Can Ataklı, Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Genel Başkanı Aydın Ağaoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.

ersun-yanaldan-suc-duyurusu

Ersun Yanal'dan suç duyurusu

Ersun Yanal, futbol oynadığı dönemde takım arkadaşı olduğu iddia edilen Nedim Şişko'nun, "Ersun Yanal bana şike teklif etti" iddialarını yayınlayan sunucu Ertem Şener ve yorumcu Ahmet Çakar hakkında suç duyurusunda bulundu.

berkin-elvanin-ailesinden-suc-duyurusu

BERKİN ELVAN'IN AİLESİNDEN SUÇ DUYURUSU..

Berkin Elvan'ın ailesi avukatları aracılığıyla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında suç duyurusunda bulundu.

yilmaz-ozdile-suc-duyurusu

Yılmaz Özdil'e suç duyurusu

Gazeteci-yazar Yılmaz Özdil’in 10 Ekim’deki yazısında Suriyeli mültecilere yönelik ırkçılık yaptığını savunan Irkçılığa ve Milliyetçiliğe DurDe Platformu üyesi bir grup suç duyurusunda bulundu.

demirtasa-suc-duyurusu

Demirtaş'a suç duyurusu!

Samsun Barosu avukatlarından Ertuğrul Mehmet Avcı ve Alperen Carus, Halkların Demokratik Partisi (HDP) eş Başkanı Selahattin Demirtaş hakkında suç duyurusunda bulundu.

tskdan-suc-duyurusu-aciklamasi

TSK'dan suç duyurusu açıklaması

Genelkurmay Başkanlığı Balyoz ve Ergenekon davaları ile ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulduğunu ancak adli işlem için başvurulmadığını açıkladı.

emine-erdogandan-suc-duyurusu-

EMİNE ERDOĞAN'DAN SUÇ DUYURUSU !

Emine Erdoğan, CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç hakkında, Japonya Milli Günü'ndeki söz ve eylemleri nedeniyle suç duyurusunda bulundu.

demirele-suc-duyurusu

Demirel'e suç duyurusu

28 Şubat Davasında 'Mağdur müşteki' olarak ifade veren Merve Kavakçı, dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'den şikayetçi olduğunu söyledi.

hacettepe-hakkinda-yoke-suc-duyurusu-

Hacettepe hakkında YÖK'e suç duyurusu

Hacettepe Üniversitesi'nde ilk kez gerçekleştirilen çift kol ve bacak naklinin ardından Şevket Çavdar hayatını kaybetmişti. Sağlık Bakanlığı nakilllerle ilgili YÖK'e suç duyurusunda bulundu.


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ