Hürses1

PARADOKS ve İFLAS

Hasan Balcı

Hasan Balcı

E-Posta :


Sokaklar Corana virüsünün çoğalması için en önemli mekânlar diyorsunuz

İnsanlara bulaşma, bulaştırma diye neredeyse sokakları yasaklıyorsunuz. Sözüm ona tedbirler alıyorsun karantina merkezleri oluşturuyorsunuz.

Corona affını gündeme getirerek oldu bittiyle Çocuk istismarcısından, tecavüzcüsüne, katilinden, sapığına, uyuşturucu baronundan uyuşturucu çetelerine kadın katillerinden çoluk çocuk katillerine bir sürü bozuk adamı dışarı salmak için elli türlü takla atıyorsunuz.

Cezaevinde İnsanlar neden Corona'ya bulaşsınlar dışarıdaki karantina önlemlerini ceza ve tutukevlerine al, Görüşmeleri bu virüs gidene kadar engelle, Yeni yakalanan ve tutuklananları ayrı koğuş ve karantinalara al Ceza ve tutukevi görevlilerini eğit Hem bu bozuk adamı topluma salmayın hem bu 100 bin potansiyel taşıyıcıyı toplum içine salmayın

Kriz toplumu sarmışken kanal İstanbul ihaleleri, Kamu ve SİT alanlarının Peşkeşi, Tufaya getirip Corona affı, Camileri üzerinden siyaset ve en son Rezillik Bir kilise içinde Aya Sofya kilisesi içinde Yunan sınırına götürüp bıraktığınız Asimetrik savaşın paramiliter mültecilerinin sınır başarısızlıkları ile Yunanistan'a ders verme had bildirme halindesiniz.

Ortadoğu batağı ise başka bir rezalet

Bu salgın günleri bir daha geri dönmemek üzere gidişiniz olacak...


İzlenme: 850
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ