Dünya Engelliler Günü kutlu olsun..

Yıldıray Deniz Barak

Yıldıray Deniz Barak

E-Posta : twitter.com/denizzbarak

 
TBB Genel Başkanı Gazeteci Y.Deniz Barak, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. "Birlikte aşamayacağımız hiçbir engel yok" diyen Başkan Zolan, "Bu özel günün engelsiz bir yaşam için farkındalığın artmasına vesile olmasını diliyorum" dedi.

TBB Genel Başkanı Gazeteci Y.Deniz Barak, 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolasıyla mesaj yayınladı.

Başkan Barak mesajında engelliler gününün, engellilik konusundaki toplumsal bilincin artmasına ve engellilerin yaşam standartlarının gelişmesine katkı sağlayacak önemli bir gün olarak ilan edildiği hatırlattı.

      3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nün bir kutlama değil, farkındalık oluşturma günü olduğunu söyleyen Başkan Barak, aynı zamanda her insanın bir engelli adayı olduğunun unutulmaması gerektiğini vurguladı. Başkan Barak, "Engelliler; azimleriyle toplumun diğer kesimleri gibi birçok şeyi başarabilirler.

Engelli vatandaşlarımız geleceğe umutla ve sevgiyle bakabilmeleri son derece önemlidir. Engelli vatandaşlarımız, toplumun gerçeği ve vazgeçilmez bireyleridir. Engelli insanlarımız, çok hassas insanlardır. Bu yüzden, bizlerin yaklaşımları da bu anlamda hassas olmalıdır. En büyük engel sevgisizliktir.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm engelli vatandaşlarımıza aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum" şeklinde konuştu.


İzlenme: 708
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
0 hit, 0 ziyaretçi, 0 ziyaret
Bu hafta:
1077 hit, 123 ziyaretçi, 126 ziyaret
Bu ay:
1077 hit, 122 ziyaretçi, 126 ziyaret
Toplam:
961738 hit, 250078 ziyaretçi, 300443 ziyaret